• Uncategorized

  Witaj miłośniczko piękna

  Po co taki blog?

  Witaj miłośniczko PIĘKNA!

  Do stworzenia tego bloga zabieram się już od bardzo dawna. Dlatego że jestem zodiakalnym bykiem to w mojej naturze leży odkładanie ważnych rzeczy na później i na ostatnią chwilę… Śpiesz się powoli – oto moja dewiza! Znacie to uczucie? Ja znam bardzo dobrze i dlatego pewnego dnia postanowiłam –  Nowy Rok – Nowa Ja, siadam i pisze dla Was. Może pomyślicie „Po co kolejna strona urodowa? Jest ich mnóstwo w Internetach…” Jest mnóstwo ale nie ma takiej… takiej mojej wymarzonej.

  Do kogo skierowany jest blog?

  Oczywiście do miłośniczek piękna! Do moich klientek obecnych i przyszłych! Do kobiet, ale też do mężczyzn którzy pragną dbać o siebie, ulepszać codzienną pielęgnację i robić to z głową.

  Do stworzenia tej strony zachęciły mnie moje kochane klientki. Zainspirowana Ich pytaniami postanowiłam swoje odpowiedzi zebrać w jedno! Może jeszcze ktoś skorzysta. Dlatego znajdziecie tu odpowiedzi na pytania: Pęka mi skóra rąk co mam zrobić? Jak pielęgnować moje dłonie zimą? Czy warto zagłębić się w temat azjatyckiego rytuału piękna tak bardzo atrakcyjnym dzisiaj? To jedne z wielu tematów i to dopiero początek!

  Skoro zaglądasz na moją stronę to z jakiegoś powodu potrzebujesz pomocy, konsultacji lub po  prostu jesteś ciekawa! Zapraszam Cię do mojego świata w którym pokażę i udowodnię Ci że każda z nas może być piękna, atrakcyjna i zadowolona z siebie. Na mojej stronie znajdziesz wpisy na tematy urodowo – modowe, porady dotyczące pielęgnacji własnego ciała. Tutaj również będziesz mogła skorzystać z profesjonalnych usług make up oraz stylizacji paznokci i stóp, ale też zainspirować się gotowymi stylizacjami.

  Mam nadzieje że dzięki wpisom, będziesz mogła/mógł się zrelaksować ale również zainspirować i z garści porad które tutaj się znajdą wnieść kilka ciekawych do swojego życia!

  Zapraszam Cię serdecznie! Lato, jesień już za nami!  Niestety, teraz mamy mrozy, silne wiatry i zawieruchy! Jak prawidłowo zadbać o dłonie w ten trudny dla skóry czas?